Bunu okuduğuna göre, UniVerse artık iOS ve Android cihazlarda. Uygulamayı istikrara kavuşturmak için büyük çaba sarf ettik, ancak yeni bir sürüm kendisi ile birlikte sorunların ortaya çıkması için her zaman ekstra ihtimaller yaratır. Bu nedenle, umarım tüm yeni güzelliklerin tadını çıkarırken, hatalarla ve sorunlarla karşılaşmazsın. En önemlisi bize bu hataları ve sorunları bildirmeyi unutma! Şimdi içeriğe geçelim.

Ah dostum, bunun istediğimiz kadar büyük bir çıkış olmadığını söylemiş miydim? Görünüşe göre hedefi biraz yüksek belirlemişiz ama şimdiye kadar elimizden gelenin en iyisini yapıp büyük eklemeler, değişiklikler ve yaşam kalitesi iyileştirmeleri ile çıkış yapmış olduk!

Aramıza test sürecinden sonra katılan bazı yeni özellikler var, artık gönderine gelen yorumları beğenebilecek ve yanıtlayabileceksin. Evet bazı arkadaşlarımız var ki onlar da ilgiyi seviyorlar, onları da unutmadık ve gönderilerine gelen beğenileri toplu olarak görebilmen için bir özellik geliştirdik; kullanımının çok kolay olduğunu söylemiş miydim? Gönderi beğenme tuşuna basılı tut ve işte gönderiyi beğenenler karşında. Peki gönderileri ilgilendiren özelliklerimiz bitti mi? Tabii ki bitmedi, biliyoruz ki bir gönderi ilgimizi çekebilir ya da unutmak istemeyeceğimiz bir şey içerebilir. Artık bunları dert etmene gerek yok, gönderi kaydetme ile unutmak istemediğin gönderileri bir yerde toplayabilecek ve sonra görüntüleyebileceksin. Bir başka özelliğimiz de unutamadıklarımız için geldi, daha doğrusu unutup hatırlayamadıklarımıza; artık şifreni unuttuğunda telaşlanmana gerek yok çünkü şifremi unuttum özelliğimiz ile artık hesabını rahatça kurtarıp UniVerse’ten eksik kalmayacaksın. Peki özel mesajlar için bir yenilik gelmedi mi dediğini duyar gibiyim, artık özel mesajlarda attığın ya da aldığın mesajlara tepki verebilirsin, buna ek olarak UniVerse Star‘ı da unutmadık. Özel mesajlarda artık UniVerse Star aboneleri kendilerinin mesajını okuyup cevap vermeyenlerden haberdar olacak, evet yanlış duymadın artık görüldü atanları bileceksin. Peki bir şey unutmuyor muyum? Artık kullanıcı adını 14 günde bir sefer olmak üzere istediğiniz kadar değiştirebileceksin 🙂 Peki bu kadar özellik ile yetindik mi? Tabii ki hayır, son olarak eklediğimiz en önemli özellik olduğunu düşündüğümüz konuya gelelim. Biliyoruz ki hoşnut olmayan durumlarla karşılaşmak hayatımızın bir parçası, ama artık böyle durumları yaratan kişilere görüşürüz deme vakti geldi! Seni rahatsız eden gönderiler atan ya da direkt olarak seni rahatsız eden birisi mi var? Artık o kişiyi şikayet etmenin yanında engelleyebileceksin! Unutmayalım ki kimsenin rahatsız olmasını istemeyiz ve ona göre bir ortam yaratmak için elimizden geldiğince çalışıyoruz, ama sizlerin de kendi rahatlığını yaratması adına böyle bir seçenek sunmak istedik.

Sevdiğin şeyleri mi buldun? Beğenmediğin şeyler ne? Sorularını, karşılaştığın hataları, sorunları ve geri bildirimlerini bize bildirmekten çekinme! Tam güncelleme notlarına UniVerse 1.0.1 Güncelleme Notları üzerinden göz atabilirsin.

Uygulamanın çıkışına giden yolda çok fazla engelle karşılaştık, ancak sonunda uygulamayı kullanabileceğiniz için çok heyecanlıyız! Umarım hepiniz iyi vakit geçirirsiniz, ekipten kucak dolu sevgilerle! <3