Sosyal Hesaplarımız Hakkında;


Dikkat, gezgin!

Doğrudan evrenin kalbinden gelen heyecan verici haberlerimiz var! UniVerse, kozmik varlığını dijital kozmosta genişletiyor ve seni yıldız yolculuğumuzda bize katılmaya davet ediyoruz. Canlı sosyal hesaplarımız ve kanallarımız aracılığıyla bizimle etkileşime geç, bağlantı kur ve kendini evrenin harikalarına bırak. Discord sunucumuzda, Instagram sayfamızda ve Twitter sayfamızda kozmik zevklerle dolu bir evrene hazırlan!

UniVerse Discord Sunucusu
Kozmik merkezimiz UniVerse Discord sunucusuna adım at! Gezgin arkadaşlarınla bağlantı kur, göksel hikayeler paylaş ve dünyevi alemimizin ötesinde uzanan gizemler hakkında düşündürücü tartışmalara katıl. Deneyimli astronomlardan tavsiye al, nefes kesici astrofotoğrafçılığı paylaş ve en son gelişmeler ve olaylardan haberdar ol. Birlikte, merak ve kozmik mucizelerle gelişen bir topluluk oluşturalım. Discord sunucumuza katılmayı unutma!

UniVerse Instagram Sayfası
Evrende görsel olarak büyüleyici bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Büyüleyici astrofotoğrafçılığın, hayranlık uyandıran uzay gerçeklerinin ve akıllara durgunluk veren kozmik görsellerin seni beklediği resmi UniVerse Instagram sayfamızı takip et. Kendini uzak galaksilerin güzelliğine kaptır, nefes kesen bulutsulara hayran kal ve göksel olaylara tanık ol. Her seferinde bir çift dokunuşla evreni keşfetmeye hazırlan! Instagram’da @UniVerseTheApp hesabını takip edebilirsin.

UniVerse Twitter Sayfası
Dikkat, sevgili kozmik meraklısı! UniVerse, astronomik bilgi patlamalarını, büyüleyici görüntüleri ve kozmik güncellemeleri doğrudan zaman çizelgene göndermeye hazır olarak Twitter’ın kozmik hava dalgalarına ulaştı. En son kozmik keşiflerle döngüde kal, göksel sohbetlere katıl ve evrenin gizemlerine dair özel içgörülerin kilidini aç. Twitter’da @UniVerseTheApp hesabını takip edebilirsin.

UniVerse Topluluğuna Katıl!
Kozmik Discord sunucumuz, hayranlık uyandıran Instagram sayfamız ve büyüleyici Twitter akışımızla UniVerse topluluğu, birbirine bağlı bir bilgi, ilham ve bağlantı evrenine açılan bir kapı sunuyor. Bu kozmik keşif gezisinde diğer gezginlerle birlikte kozmosa olan tutkunu keşfet, öğren ve paylaş!

Gezgin arkadaşlarına ve kozmik meraklılarına duyurun! UniVerse topluluğu altında birleşelim ve evrenin uçsuz bucaksız alanlarını birlikte keşfedelim. Evren varlığını bekliyor!

Her zaman olduğu gibi, paylaşacak herhangi bir sorunuz veya göksel hikayeniz varsa, destek ekibimize ulaşmaktan çekinmeyin. İyi keşifler, ekipten kucak dolu sevgilerle! <3