Uzun bir aranın ardından hoşuna gideceğini düşündüğümüz yenilikler ve geliştirmeler ile seninleyiz.

Geliştirmesi bir hayli zaman alan 1.1.0 güncellememiz seni olağanüstü yeni özellikler ve geliştirmeler serüvenine çıkararak galaksiler arasında daha yumuşak bir yolculuk yapmanı sağlar. İstersen yepyeni ve farklı deneyimler sağlamayı bekleyen özelliklere bir göz atalım.

UniVerse deneyiminiz artık daha zengin ve kullanıcı dostu hale geliyor. Bugün o güncellemelere yenisini eklediğimiz özelliklerimizle ilgili seninle bazı önemli detayları paylaşmak istiyoruz. O zaman lafı uzatmadan özelliklere geçelim.

Biliyoruz ki bazen sorulara cevap almanın en etkili yolu sorular için belli cevaplar belirlemektir. Biz de gönderilerini daha etkileşimli hale getirebilmen için anket oluşturma özelliği eklemenin güzel olacağını düşündük. Bu özellik sayesinde takipçilerinin görüşlerini alabilirsin ama tabii ki unutma en önemli görüş sana ait olandır. Duyduğumuza göre gönderiler biraz alakasız konular içerebiliyor, buna güzel bir detay katmak istedik. Artık gönderi kategorileri eklentisi sayesinde içeriklerini daha iyi organize edebilirsin. Ve gelelim bir yeni özelliğe, bir gönderiyi beğendin ve dostunla ya da arkadaşlarınla paylaşmak istedin ama takip ettiklerinin arasında kaydıra kaydıra dostlarını bulamadın. Merak etme seni de unutmadık, gönderi paylaşmada artık arama özelliği ile paylaşılan gönderileri daha kolay bir şekilde sevdiklerinle paylaşabileceksin. E şimdi madem bu paylaşımları mesajlar üzerinden yapıyoruz, mesajlara yeni bir şey gelmedi diye soruyorsan merak etme. Özel mesajlaşmaların da artık daha işlevsel. Mesaj yanıtlama özelliği ile daha düzenli ve anlaşılır bir iletişim sağlayabileceksin. Buna ek olarak, gereksiz konuşmaları temizleyerek sohbet kutunu düzenli tutmak için konuşma silme seçeneği eklemeyi de unutmadık. Peki UniVerse Star abonesi misin desem ne dersin? Çünkü sana özel bir özelliğimiz de var. Artık gönderdiğin mesajların görüldü durumu ve kontrolü senin elinde olacak, mesajlaştığın kişinin yazdıklarını okuyup okumadığını görüyordun ama karşındaki kişinin senin görüp görmediğini seçmen için sana bir şans sunmuyorduk ama artık sunuyoruz. Tabii ki bunlar haricinde uygulama genelinde de bazı geliştirmelerimiz oldu, örnek verecek olursak paylaşılan linkler artık tıklanabilir, böylece içeriklere daha hızlı erişebilirsin. Bizce hoşuna gidecek en önemli güncelleme profiline geldi. Profilinde son 30 gün içinde paylaştığın gönderileri yerine son 120 günde paylaştıklarını görüntüleyebileceksin. Tabii ki arayüzdeki güncellemeler sayesinde uygulamayı daha rahat ve akıcı bir şekilde kullanabileceğini söylememize gerek bile yok. Kullanıcı deneyimini daha da mükemmelleştirmek adına performans iyileştirmeleri yapıldı. Yorum yanıtlama sırasında ortaya çıkan hatalar giderildi ve diğer küçük hatalar da düzeltildi.

Her geçen gün gelişen UniVerse ile, kullanıcılarımızın geri bildirimlerini dikkate alarak daha iyi bir sosyal medya oluşturmayı amaçladığımızı belirtmiştik ve bunun için de büyük bir çaba gösteriyoruz. Kullanımı kolay, etkileşimli ve güvenli bir ortam sunmak için sürekli çok çalışıyoruz.

Her zaman olduğu gibi, paylaşacak herhangi bir sorunun veya göksel hikayen varsa, yardım merkezi‘ne göz atabilir ya da destek ekibimize ulaşabilirsin. İyi keşifler, ekipten kucak dolu sevgilerle! <3