Direkt Mesajlar Hakkında

Uygulamanın Direkt Mesajlar özelliği, diğer kullanıcılarla özel iletişim kurmana olanak tanır. Arkadaşlarına veya takip ettiğin kişilere doğrudan mesaj gönderebilir ve paylaşımlarını özel bir ortamda tartışabilirsin. Direkt Mesajlar’ın temel özellikleri ve kullanımı hakkında daha fazla bilgi için sıkça sorulan sorular bölümüne göz atabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Yeni bir direkt mesaj başlatmak için, kullanıcının profil sayfasına git ve “Mesaj Gönder” seçeneği tıkla. Ardından, mesajını yazabilir ve gönderebilirsin.

Attığın bir mesajı ya da sana atılan bir mesajı silemezsin.

Mesaj bildirim ayarlarını değiştirmek için menüde bulunan profil fotoğrafına tıklayıp hesabını görüntülediğin sayafayı açman ve o sayfada sağ üstte bulunan üç çizgiye tıklayarak önce “Ayarlar” sonra da  “Bildirim Ayarları” bölümüne giderek mesaj bildirimlerini özelleştirebilirsin.

Evet, attığın ya da aldığın mesaja uzun bir şekilde tıklayarak emoji menüsünü açabilir ve istediğin emojiyi aratarak ya da hızlı emoji önerilerimizden birini seçerek tepki verebilirsin.

Direkt Mesajlar özel ve güvenli bir iletişim aracıdır. Biz de buna saygı duyarak bütün konuşmalarını uçtan uça şifreliyoruz. Ancak, paylaşımlarını ve iletişimini dikkatli bir şekilde yönetmen senin elinde.

Hala cevaplanmamış soruların mı var? Bize Ulaş!