Paylaşılan Postlar Hakkında

Uygulamanın “Paylaşım” bölümü, diğer kullanıcıların oluşturduğu içerikleri görüntüleme, beğenme, paylaşma kısacası etkileşimde bulunmana imkan sunar. Bu bölüm, ilgi çekici gönderileri keşfetmek ve diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunmak için önemli bir araçtır. Paylaşılan Postlar’ın temel özellikleri ve kullanımı hakkında daha fazla bilgi için sıkça sorulan sorular bölümüne göz atabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, UniVerse Star abonesi olarak bu özellikten faydalanabilir. Hata yapmaktan korkmaz ve takipçilerini güncel tutabilirsin. Postun sağ üst köşesindeki üç noktaya tıklayarak çıkan menüden “Gönderiyi Düzenle” seçeneğine tıklayarak postu düzenleyip güncelleyip tekrar paylaşabilirsin.

Postun sağ üst köşesindeki üç noktaya tıklayarak çıkan menüden “Gönderiyi Kaydet” seçeneğine tıklayarak postu kaydedebilirsin. Kaydettiğin postları profilindeki üç çizgiye tıklayarak çıkan menüdeki “Kaydedilen Gönderiler” sekmesinde bulabilirsin.

Paylaşmak istediğin her gönderiyi kim olduğunu göstermeden paylaşmak isteyebilirsin. Post’u paylaşmadan önce “Gönderi Oluştur” sayfasındaki “Gizli kullanıcı olarak paylaş” seçeneğini aktif ederek anonim bir şekilde gönderi oluşturabilirsin.

Paylaşılan gönderilere gelen yorumlara yanıt vermek ile uğraşmak istemeyebilirsin ama paylaşmak istediğin duyguların da vardır. Yoruma uzun süre tıkla ve çıkan menüden istediğin gibi tepkini göster.

Paylaştığın gönderiler profil sayfanda bulunmaktadır. Bu paylaşımları da 30 gün boyunca profilinde görüntüleyebilirsin. 30 günün sonunda postların silinmese de profilinden kaybolacak.

Hala cevaplanmamış soruların mı var? Bize Ulaş!